Moravskoslezská SESTRA 2019

Soutěž Moravskoslezská SESTRA 2019 pořádá Moravskoslezský kraj. Akce se koná pod záštitou ministra zdravotnictví, hejtmana Moravskoslezského kraje, a odbornou záštitou prezidentky České asociace sester.

 

Moravskoslezská SESTRA je tradiční a prestižní anketou, kterou chce Moravskoslezský kraj poděkovat sestrám za jejich každodenní tvrdou a namáhavou práci ve prospěch nás všech.

 

Ocenění sester bylo hlavní myšlenkou, která před lety vedla Moravskoslezský kraj k vyhlášení prvního ročníku ankety Moravskoslezská SESTRA.

 

Před námi je již pátý ročník této ankety. Nominovat své kandidáty může odborná zdravotnická veřejnost do 31. května 2019. Podrobnosti, přesná pravidla i nominační formuláře ke stažení najdete na dalších řádcích těchto stránek.

 

Anketa bude opět podpořena i hlasováním veřejnosti, které bude zahájeno v srpnu 2019. Veřejnost bude vybírat z 15 finalistek zvolených odbornou porotou svou nejoblíbenější sestřičku, která získá titul Sestra veřejnosti 2019.

 

Věříme, že o anketu Moravskoslezská SESTRA 2019 bude opět zájem a vítězové se mohou těšit nejen na uznání a ocenění jejich každodenní práce, ale také na hodnotné ceny, které si převezmou na slavnostním galavečeru dne 24. října 2019 v aule Vysoké školy báňské.

 

Hlasování veřejnosti STARTUJE  1. 8. 2019 ..... hlasujte pro naši sestřičku Janu Strniskovou s číslem 15!!! ZDE

 

<< Zpět

 
--
Švýcarské fondyCertifikované pracoviště bazální stimulaceMinisterstvo zdrvotnictví
--