Michaela Ochotská předala druhý dar krnovské nemocnici

Dětské oddělení Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov podruhé v jednom týdnu obdarovala televizní moderátorka a modelka Michaela Ochotská. V pondělí 14. prosince dovezla krásná Míša – ambasadorka organizace Helpin, jež se zaměřuje na pomoc maminkám v nouzi a samoživitelkám – tři krabice plné dětských plen vyrobených z prvotřídních materiálů. Dar skončil na novorozeneckém oddělení.

Moderátorka řediteli nemocnice MUDr. Ladislavu Václavcovi, MBA přislíbila, že se do nemocnice vrátí s dalším originálním darem. A protože „Sliby se maj plnit o Vánocích“, jak se zpívá v písničce Janka Ledeckého, tak Míša skutečně dorazila.

Tentokráte pro dětské oddělení přivezla čtyři obří polštáře s potiskem od společnosti Sablo. Děti na nich budou moci sedět či odpočívat v herně tohoto oddělení. „Dětské oddělení krnovské nemocnice je jediné v našem regionu. Navíc ho znám z vlastní zkušenosti. Byla jsem zde pár dní s nemocným synem. Personál byl moc milý a i prostředí krásné. Proto jsem ráda, že krásné polštáře od Sabla využijí k odpočinku právě dětští pacienti,“ prozradila Michaela Ochotská.

Primář dětského oddělení MUDr. Ondřej Klapec byl druhým darem potěšen: „Je to od paní Ochotské velmi milé, že naše oddělení podporuje takovým způsobem. Moc jí za to děkujeme.“

 

 

Moderátorka Michaela Ochotská přivezla pro dětské oddělení obří polštáře. Na nich budou moci odpočívat děti v nemocniční herně. Polštáře převzal primář oddělení MUDr. Ondřej Klapec /vlevo/ a Mgr. Josef Lhoťan /třetí zleva/. Foto Jiří Krušina

<< Zpět

 
--
Švýcarské fondyCertifikované pracoviště bazální stimulaceMinisterstvo zdrvotnictví
--